2 rok z rzędu Gabinet Wiatroszak jedną z najlepszych Klinik w Polsce!

2 rok z rzędu Gabinet Wiatroszak jedną z najlepszych Klinik w Polsce!

Podczas uroczystej Gali Finałowej Konkursów Branżowych, 13 października br., w warszawskim Hotelu Marriott, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej (CBCK) ogłosiło laureatów konkursów o tytuł Kliniki Roku 2013, Gabinetu Roku 2013, Firmy Roku 2013.

ss

Nagrody wręczono instytucjom i przedsiębiorstwom, które znacząco wyróżniły się na tle konkurencji w 2013 roku.

Tym bardziej jest nam miło poinformować iż nasza Gabinet otrzymała tą prestiżową nagrodę drugi rok z rzędu co świadczy o profesjonalizmie i ciągłemu dążeniu do poprawy jakości usług dla naszych pacjentów.

fr_mediumLaureaci wszystkich konkursów branżowych, organizowanych przez CBCK są wyłaniani przez Kapitułę w procesie analizy pozycji rynkowej firmy, jej wkładu w rozwój branży oraz oceny poziomu satysfakcji konsumenckiej. Do kluczowych czynników weryfikujących zgłoszone firmy należą rekomendacje klientów i partnerów biznesowych, wyniki badań marketingowych i wnioski z raportów, przygotowywanych przez inspektorów wojewódzkich CBCK.

Uroczystą Galę poprowadzili z wdziękiem: Katarzyna Cichopek oraz Szymon Kusarek, a gwiazdą wieczoru była Olga Bończyk, która zachwyciła gości swoim recitalem.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie!

certyfikat_large