BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY TYLKO 1 299 zł!

Zabieg Pelleve To amerykański, nieinwazyjny system odmładzania skóry i utrzymywania jej młodego wyglądu. Metoda ta stanowi prawdziwy przełom w skutecznym powstrzymywaniu procesów starzenia się skóry oraz usuwania jej niedoskonałości.

Pelleve - 30 days after 1 session

Zabieg radiofrekwencji chirurgicznej polecany jest osobom, które bez interwencji skalpela chcą uzyskać napięcie zwiotczałej skóry, poprawić jej elastyczność, a co za tym idzie pozbyć się zmarszczek i uzyskać młody wygląd.

To idealne rozwiązanie dla osób dojrzałych, które chcą bezinwazyjnie dokonać poprawy wyglądu twarzy i ciała. Natomiast u osób młodych zabieg doskonale sprawdzi się jako forma profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Ogromnym jego atutem jest możliwość wykonywana zabiegu nawet w upalne dni kiedy to zastosowanie zwykłych zabiegów laserowych jest niemożliwe ze względu na częste powikłania oraz poparzenia skóry.

Podczas zabiegu wykorzystane jest urządzenie emitujące falę radiową o częstotliwości 4 MHz. Fala radiowa w momencie styczności ze skórą wytwarza ciepło wewnątrz tkanek. Gdy temperatura wzrasta do ok. 45 stopni C, to fibroblasty produkują dziesięć razy więcej kolagenu. Metoda „Liftingu bez skalpela” pozwala na podwyższenie temperatury w skórze właściwej aż do 65 stopni C. Dzięki temu włókna, które były zwiotczałe i tworzyły zmarszczki, szybko ulegają skracaniu, a co za tym idzie skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna.

pelleve

Pelleve - 30 dni po 4 zabiegach

Elektroda zabiegowa dotykająca skóry emituje falę radiową, towarzyszy temu krótkie odczucie łagodnego i intensywnego ciepła w okolicy poddawanej zabiegowi, aby złagodzić to odczucie podczas zabiegu podawany jest żel chłodzący. Czas zabiegu wynosi od 45 min do 1,5h i polega na ścisłej współpracy pacjenta z operatorem.

W przeciwieństwie do naturalnych wypełniaczy (kwas hialuronowy) efekt zabiegu ujawnia się stopniowo przez kilka miesięcy, można oczekiwać, że utrzyma się przez rok do dwóch lat. Czas ten jest zmienny u różnych pacjentów. Po zabiegu uzyskujemy wyraźną poprawę jakości i wyglądu skóry, która staje się bardziej napięta i wygładzona, twarz zyskuje młodszy i bardziej wypoczęty wygląd a ciało nabiera jędrności i sprężystości.

Zalecane jest wykonanie 1-2 zabiegów, drugi zabieg można przeprowadzić po 4-6 tygodniach.

Koszt zabiegu w Klinice Wiatroszak to jedyne 1299zł. W przypadku jednorazowego wykupienia serii 3 zabiegów rabat 10%.