Zatrzymać starość! Skuteczne sposoby opóźniania starości

Zatrzymać starość! Skuteczne sposoby opóźniania starości

Od zawsze wiadomo, że przed starzeniem się nie ma ucieczki. Jednak mamy wpływ na to, jak ten proces będzie przebiegał, stosując skuteczne sposoby opóźniania starości. Starzenie się jest procesem naturalnym oraz nieuchronnym, jednak niezwykle złożonym w zależności od każdego organizmu. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując zabiegi, mające przynieść wizualny efekt odmłodzenia oraz uzyskania estetycznego, młodego wyglądu. W wielu przypadkach sposoby opóźnienia starości pozwalają na uzyskanie niezbędnego komfortu psychicznego. Rewitalizacja skóry W zabiegach z zakresu rewitalizacji skóry wykorzystuje się i wprowadza substancje, które mobilizują ją do odbudowy oraz regeneracji. Są to naturalne składniki skóry, które są odpowiedzialne za prawidłowe...

Czytaj dalej
Rewitalizacja skóry twarzy laserem frakcyjnym

Rewitalizacja skóry twarzy laserem frakcyjnym

Coraz bliżej lato kuszące do wystawiania twarzy ku promieniom słonecznym. Skóra nabierze ładnego, uważanego za zdrowy, kolorytu. Niestety także ulegnie znacznemu przesuszeniu i degradacji. Doskonałym pomysłem na rewitalizację skóry po okresie wzmożonej ekspozycji na promieniowanie słoneczne może okazać się zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego.

Czytaj dalej
Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn

Kobiety żądają  równouprawnienia, zniwelowania różnic w prawach wyborczych, czy równego traktowania w zawodowym świecie. A co z prawami mężczyzn? Prawem do okazywania uczuć, do słabości, a wreszcie do dbania o urodę? Facet też człowiek i też chce dobrze wyglądać.To, że fajnie wygląda, a do tego okazuje uczucia nie odejmuje mu męskości. Wręcz przeciwnie.

Czytaj dalej