Kupon podarunkowy

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent – Właśnie go znalazłeś.

Podaruj WYJĄTKOWEJ dla Ciebie osobie oryginalny prezent w postaci kuponu upominkowego ESTmedica. Skorzystaj z kuponu w wybrany przez siebie sposób. Możesz określić prezent korzystając z naszej oferty zabiegów-podarować konkretny zabieg lub kilka zabiegów (pakiety promocyjne). Możesz też określić wartość kuponu, a nasi lekarze dobiorą odpowiednie zabiegi do indywidualnych potrzeb obdarowanej osoby.

To Ty zdecydujesz jakiej wartości ma być prezent. Ty też zdecydujesz czy obdarowana osoba pozna koszt niespodzianki i od kogo ten miły gest pochodzi. Nasz personel służy Ci poradą. Osoba, którą obdarujesz tym oryginalnym prezentem, odbędzie wizytę konsultację w naszym Centrum. Jeżeli w trakcie konsultacji okaże się, że istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do konkretnego zabiegu nasz Gość ma możliwość zamiany. Możesz też określić wartość kuponu, a nasi lekarze dobiorą odpowiednie zabiegi do indywidualnych potrzeb obdarowanej osoby.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości napisz do nas na adres: biuro@estmedica.pl

W temacie wpisując „karnet upominkowy”, w treści maila podaj wiek osoby, której chcesz zrobić prezent, informację jaką kwotę chcesz przeznaczyć ewentualnie z jaki problem boryka się nasz przyszły gość Przygotujemy dla bliskiej Ci osoby kupon upominkowy, dostosowany do Jej potrzeb i Twoich finansów.

Nie czekaj skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci sprawić miłą niespodziankę bliskiej Ci osobie.


Regulamin zakupu kuponów upominkowych

 1. Kupony upominkowe ESTmedica można zakupić w recepcji przy ul. Róży Wiatrów 10, we Wrocławiu pn.-pt. w godzinach 11-20
 2. Zakupu można dokonać przez stronę www, na życzenie kupującego kupon może zostać wysłany pod wskazany adres lub być wysłany w wersji elektronicznej na wskazany adres e-mail po zaksięgowaniu określonej kwoty na naszym koncie. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod nr tel.71 790 50 50 lub 600 100 18 w godzinach pn. – pt.: 11-20 lub drogą mailową: biuro@estmedica.pl
 3. Kupony upominkowe mogą być imienne lub bezimienne.
 4. Na karnecie mogą widnieć: zabiegi lub może być określona kwota do wykorzystania na zabiegi
 5. Każdy kupon jest ważny przez okres 6 miesięcy od daty jego wystawienia. Po upływie w/w terminu ważności karnetu zostaje utracona (nie przysługuje zwrot poniesionych kosztów)
 6. Kupon Upominkowy upoważnia do skorzystania z usług zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego karnetu. Aktualny cennik znajduje się na www.estmedica.pl
 7. Realizację kuponów można łączyć z promocjami i rabatami obowiązującymi w ESTmedica.
 8. Kupon upominkowy nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
 9. Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z kuponu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 10. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do kuponu, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość kuponu.
 11. Jeżeli na kuponie upominkowym widnieją określone zabiegi, a po konsultacji z lekarzem ESTmedica okazuje się, że zabieg nie może być wykonany, istnieje możliwość zamiany – w tej samej kwocie.
 12. Integralną częścią Kuponów Upominkowych jest niniejszy Regulamin. Podczas składania zamówienia, przed realizacją kuponu, Kupujący lub Obdarowany oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.