Charity Fashion Show we Wrocławiu

Pokazy mody prestiżowych marek, otwarte serca, piękna muzyka oraz niezwykli Goście ponad 60 tysięcy złotych wylicytowane w aukcji na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Tak wyglądała Gala Charity Fashion Show, która odbyła się 27 września, we Wrocławiu już po raz piąty!

IMG_0071_mediumW sobotni wieczór wszyscy ludzie dobrego serca oraz pasjonaci mody spotkali się w budynku Times, aby podziwiać najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2014/2015 światowych marek: MaxMara, Weekend by Max Mara, Pennyblack. Najnowsze trendy, prezentowane przez VegaFashionGroup, jedynego właściciela ekskluzywnych włoskich marek na Dolnym Śląsku przypadły do gustu zgromadzonym gościom. Imprezę poprowadził Krzysztof Ibisz – wybitny prezenter, która od lat angażuje się w akcje charytatywne, natomiast nad oprawą modową czuwał Tomasz Jacyków.

Gala Charity Fashion Show to nie tylko moda, ale także coroczna aukcja charytatywna na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Dochód z licytacji przeznaczony jest na budowę „Przylądka Nadziei” – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM.

Gabinet Wiatroszak w znaczącej kwocie wsparła budżet gali przekazując na licytację pakiet zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jesteśmy bardzo dumni iż nasza licytacja zakończyła się 100% sukcesem a wygrana osoba będzie mogła skorzystać z naszych usług.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wspierania szczytnych celów i udziału w Charity Fashion Show już za rok!

20140927_223306_medium 20140927_232624_medium 02-Max-Mara_650_medium

MAXMARA_WCFSS11_212_medium Art-Style-uz-2010-Max-Mara-Fashion-Show-sPdW2lUxopwl_medium 15_medium