Zmysłowe, naturalne usta z preparatem Juvéderm® Ultra Smile

Zmysłowe, naturalne usta z preparatem Juvéderm® Ultra Smile

Każda kobieta pragnie posiadać zmysłowe, gładkie, a zarazem naturalne usta. Z psychologicznego punktu widzenia, a także z obserwacji zwykłej rzeczywistości wynika, że wygląd zewnętrzny jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na ocenę ludzi. Wiadomo bowiem, że jest to najbardziej dostępne źródło informacji o człowieku.

Tajemnicą nie jest fakt, że ludzi atrakcyjnych fizycznie odbieramy lepiej. Osoby o nieprzeciętnym wyglądzie wzbudzają nasze większe zaufanie. Dodatkowo, osobom atrakcyjnym przypisuje się także inne pozytywne cechy i są one odbierane jako osoby sukcesu, miłe i zdolne. Nic więc dziwnego, że dzisiejszy świat tak bardzo do tego piękna dąży. A ludzie poprawiają swój wygląd, aby osiągnąć sukces społeczny.

Naturalne usta są trendy

Tak, jak w modzie zmieniają się trendy, tak co jakiś czas zmienia się również ideał piękna. Jeszcze do niedawna pełne, duże usta jak u aktorki Angeliny Jolie, były synonimem piękna, zmysłowości i marzeniem nie jednej kobiety. Dziś coraz bardziej zwracamy uwagę na symetrię i równowagę, a nie tylko na wielkość ust. Coraz bardziej pożądana jest delikatność i naturalność.

Odpowiedź na to zapotrzebowanie przynosi medycyna estetyczna. Nowe i innowacyjne produkty są tak zaprojektowane, aby dawać subtelną ale zauważalną poprawę wyglądu. Czy będziemy się koncentrować na dodaniu objętości, czy na rewitalizacji ust, naturalne usta są zawsze priorytetem zabiegów.

Preparat Juvederm to twoje naturalne usta

Najnowszy preparat z rodziny Juvéderm®, preparat Juvéderm® ULTRA SMILE jest produktem przeznaczonym specjalnie do ust. Pozwala uzyskać wrażenie naturalności, gładkości i piękna. Juvéderm® ULTRA SMILE zajmuje wyjątkowe miejsce wśród wypełniaczy do ust; nadaje im gładki, naturalny wygląd i zawiera miejscowy środek znieczulający, który poprawia komfort i zapewnia jak najlepsze samopoczucie podczas zabiegu.

Kwas hialuronowy –  na bazie którego powstaje Juvéderm® Ultra Smile, naturalnie występuje w ludzkim ciele, głównie w naskórku,oraz chrząstce. Odpowiada m.in. za prawidłowy poziom nawilżenia skóry. Nadaje jej objętość. Chroni przed atakami wolnych rodników, oraz pobudza produkcję kolagenu. PRzez co zwiększa odporność skóry na wstrząsy i uderzenia. Z wiekiem kwas hialuronowy obecny w organizmie zaczyna zanikać. Skóra staje się mniej sprężysta i bardziej podatna na procesy starzenia, którym najłatwiej poddają się rysy twarzy . Wszystko to powoduje, że twarz nabiera „ostrzejszego” wyrazu, a opadające kąciki ust nadają jej smutny, pochmurny wygląd.

Lekiem na ten stan rzeczy może być właśnie Juvéderm® ULTRA SMILE. Ma on formę gładkiego żelu zdolnego przywrócić objętość, uwypuklić kontur i nadać kształt obrysowi  ust. Został opracowany w taki sposób, aby jego struktura wewnętrzna była bardziej jednolita, niż innych wypełniaczy z kwasem hialuronowym (HA). Dzięki temu łatwo wstrzyknąć go podczas zabiegu. Dzięki temu, że nie ma on struktury ziarnistej, łatwo przepływa do wypełnionych miejsc i nadaje skórze gładki, naturalny wygląd.

W ankiecie na temat Juvéderm® ULTRA SMILE przeprowadzanej zarówno wśród pacjentów, jak i lekarzy medycyny estetycznej stosujących ten preparat w swoich zabiegach, 97% lekarzy stwierdziło, że zabieg z użyciem Juvéderm® ULTRA SMILE jest bardzo łatwy bądź dość łatwy a 97% pacjentów potwierdziło, że preparat daje naturalnie wyglądające rezultaty!

Juvéderm® ULTRA SMILE

  • podkreśli kształt „luku kupidyna” i rynienki podnosowej
  • powiększy górną i dolną wargę ,co dodaje naturalnej pełni i równowagi strukturze ust
  •  zapewni kącikom ust wygładzony, wyrazisty kształt, oraz poprawi ich kontur.
  • wpłynie na fakturę ust, nadając im miękkość i naturalną gładkość.
  • wypełni bruzdy i zmarszczki spowodowane paleniem i zaciskaniem ust
  • poprawi wygląd obszaru znajdującego się bezpośrednio powyżej ust, co umożliwia uzyskanie ogólnego wrażenia delikatności i świeżości.

Jak działa Juvederm Ultra Smile?

juve

Delikatność: Zabieg najbardziej komfortowy z możliwych

Kluczowe znaczenie ma osiągnięcie jak największego komfortu podczas zabiegu. Dlatego też w skład Juvéderm® ULTRA SMILE wchodzi lidokaina, środek znieczulający powszechnie stosowany przez dentystów i lekarzy do znieczulenia miejscowego. Chociaż wstrzyknięcie wypełniacza do ust jest często postrzegane jako zabieg bolesny. Pacjenci, u których zastosowano Juvéderm® ULTRA SMILE odczuwali bardzo nieznaczny dyskomfort — nawet bez zastosowania blokady nerwu czy dodatkowego kremu znieczulającego!

Cechą charakterystyczną Juvéderm® Ultra Smile jest jego bardzo dobre sieciowanie. Zdecydowanie lepsze od innych preparatów dostępnych na rynku. Sieciowanie, czyli wiązanie molekuł kwasu hialuronowego zapobiega jego szybkiej degradacji, której kwas naturalnie podlega w czystej postaci. W wypełniaczu do procesu sieciowania używana jest substancja wiążąca, która łączy łańcuchy kwasu hialuronowego w mocną i elastyczną sieć. Dzięki temu Juvéderm® Ultra Smile jest trwały.

Trwałość zabiegu

Juvéderm® Ultra Smile zapewnia trwałość wypełnienia przez okres od 9 do 12 miesięcy. Zaleca się, aby zabieg z użyciem Juvéderm® Ultra Smile był wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej. Jest on przeszkolony w technice podawania kwasu hialuronowego. Dzięki wspomnianemu zabiegowi, który w rzeczywistości jest bardzo bezpieczny i niezbyt skomplikowany, można więc nie tylko poprawić swój wygląd, ale także samopoczucie, oraz osiągnąć sukces w naprawdę wielu dziedzinach życia. Co ciekawe, ten ekspresowy zabieg przynoszący natychmiastowy efekt, robi furorę zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

Producentem serii Juvéderm® jest amerykańska firma Allergan.