Koniec ze zmęczonymi stopami w szpilkach

Mogłabyś w nich chodzić cały dzień i przetańczyć całą noc. Mogłabyś, ale… Ten ból i pieczenie pod stopami jest nie do wytrzymania! Która z nas nie zna tego ambiwalentnego stanu uczuć do szpilek. Kochamy je i nienawidzimy jednocześnie.

Zaopiekuj się swoimi stopami

A co byś powiedziała, gdybyś mogła nosić je bez zbędnego dyskomfortu? Biegać po biurze w dziesięciocentymetrowych szpilkach budząc zazdrość koleżanek i podziw kolegów i wracać do domu ze stopami lekkimi jak piórko? To możliwe i łatwe w uzyskaniu.

Zapraszamy Cię do skorzystania z zabiegu Wysokie obcasy bez bólu wykorzystującego rewolucyjną metodę iniekcji kolagenu, lub specjalnie opracowanego do tego typu zabiegu kwasu hialuronowego (HA).

Metoda ta jest hitem wśród gwiazd żyjących za oceanem i stosowana równie często, jak toksyna botulinowa, likwidująca zmarszczki mimiczne. Usuwa chroniczny ból i uczucie pieczenia związane z codziennym noszeniem butów na wysokich obcasach.

Na czym polega zabieg

Zabieg polega na wstrzykiwaniu kolagenu, lub kwasu hialuronowego w podbicie stopy. Tworzy się w ten sposób pod stopami pewien rodzaj poduszeczki amortyzującej . Efekt utrzymuje się około 2-3 miesiące. Po tym czasie wstrzyknięty preparat naturalnie wchłania się w skórę, a zabieg można powtórzyć. Dodatkowym atutem zabiegu jest zregenerowana, wygładzona i odżywiona skóra stóp.

Po zabiegu

Zabieg nie należy do inwazyjnych i na pewno jest zabiegiem bezpiecznym. Tuż po iniekcji możesz odczuwać nieznaczny dyskomfort, oraz lekkie rozpychanie pod stopą, które powinno ustać po kilku godzinach. Dlatego zalecamy odpoczynek i powstrzymanie się od aktywności fizycznej w dniu po zabiegu.

A od następnego dnia możesz już nie rozstawać się ze swoimi ukochanymi szpilkami.