Lifting bez skalpela – innowacyjny zabieg Pelleve

Lifting bez skalpela – innowacyjny zabieg Pelleve

Zabieg Pelleve to amerykański, nieinwazyjny, innowacyjny system odmładzania skóry i utrzymywania jej młodego wyglądu. Metoda ta stanowi prawdziwy przełom w skutecznym powstrzymywaniu procesów starzenia się skóry oraz usuwania jej niedoskonałości.

pelleve

W procesie starzenia się skóry, włókna kolagenowe zmieniają swoją strukturę. Tracą elastyczność, stają się wiotkie, pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, zmienia się owal twarzy. Spowodowane jest to m.in. zmniejszeniem aktywności fibroblastów. Ale też ilości i jakości włókien kolagenowych, utratą zdolności do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku.

Innowacyjny lifting nieoperacyjny

Celem tej metody jest  pobudzenie i stymulacja skóry do produkcji kolagenu za pomocą energii fali radiowej zwanej radiofrekwencją chirurgiczną. Polega to na kontrolowanym przegrzaniu głębokich warstw skóry specjalną głowicą. Energia pochodząca z fal radiowych rozgrzewa tkankę łączną w skórze, oraz zawarty w niej kolagen. W efekcie prowadzi to do obkurczenia skóry, a pobudzone komórki rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenowych. Efektem tego skóra jest gładsza i lepiej napięta.

Zabiegi chirurgiczne wymagają długiego okresu rekonwalescencji i niosą za sobą prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań. Radiofrekwencja to zabieg bezpieczny, bezbolesny oraz nieinwazyjny. Zaraz po nim można powrócić do codziennych zajęć (nie pozostawia żadnych widocznych śladów). Zabieg metodą Pelleve można wykonać o każdej porze roku. W przeciwieństwie do zabiegów laserem.

Zabieg radiofrekwencji

Polecamy osobom, które bez interwencji skalpela, chcą uzyskać napięcie zwiotczałej skóry. Pragną poprawić jej elastyczność, a co za tym idzie pozbyć się zmarszczek i uzyskać młody wygląd.

To idealne rozwiązanie dla osób dojrzałych, które chcą bezinwazyjnie dokonać poprawy wyglądu twarzy i ciała. Natomiast u osób młodych zabieg doskonale sprawdzi się, jako forma profilaktyki przeciwstarzeniowej.

 „Lifting bez skalpela” można łączyć z innymi metodami leczenia zmarszczek z zachowaniem czasowego odstępu między zabiegami.

Ponieważ pragniemy, abyś z naszej salonu wyszła jeszcze piękniejsza.  Oferujemy  najnowocześniejszy sprzęt  firmy Ellman przeznaczony do wykonywania zabiegów metodą Pelleve.

W ESTMedica proponujemy zabiegi Pelleve na głowę i twarz, ciało, oraz kończyny. Zapraszamy do naszych gabinetów.