Męska strefa piękna 2/2

Męska strefa piękna 2/2

Lifting bez skalpela – to zabieg odmładzający i ujędrniający całe ciało

Pelleve czyli lifting bez skalpela Podczas stosowania metody Pelleve wykorzystywane jest urządzenie, które emituje fale radiowe wysokiej częstotliwości. Owe fale podczas styczności ze skórą wytwarzają ciepło wewnątrz tkanek.  Pozwala to na podwyższenie temperatury w skórze właściwej aż do 65 stopni C. Dzięki temu te włókna, które były zwiotczałe i tworzyły zmarszczki szybko ulegają skurczeniu, a co za tym idzie – skóra staje się gładsza. Jednak na pełny efekt zabiegu face lifting musimy poczekać około miesiąca, bo tyle zajmie fibroblastom wytworzenie nowego kolagenu . Ponieważ metoda Pelleve jest nieinwazyjną techniką liftingu, to można wykonywać ją co 6 miesięcy, dzięki czemu zachowamy młodość na dłużej. Warto wiedzieć również o tym, że nawet gdy efekty zabiegu zmniejszają się, to skóra i tak pozostaje w lepszej kondycji niż przed jego zastosowaniem .

Laseroterapia

Zmiany potrądzikowe, przebarwienia, rozstępy- z takimi problemami również zmaga się wielu mężczyzn. Dzięki zastosowaniu technologii Er-Yag Pixel/Fraxel , wszystkie te defekty możemy zredukować, uzyskując doskonały efekt, przy niesłychanie szybkim czasie gojenia.

Łysienie – jak temu zaradzić?

Łysiejący panowie mogą zdecydować się na zabiegi, które nie tylko zapobiegną wypadaniu włosów, ale jeszcze wzmocnią ich strukturę. Jednym z najbardziej popularnych jest mezoterapia, czyli wstrzykiwanie mikroskopijnych ilości dobroczynnych substancji bezpośrednio w skórę. Podczas tej metody nakłuwa się skórę cienką igłą ze strzykawką, w której znajduje się specjalny preparat wzmacniający. Każde nakłucie trwa około sekundy, a podczas całego zabiegu jest ich aż kilkaset. Cebulki włosowe otrzymują zdrową dawkę wartościowych substancji, dzięki czemu możliwe jest powstrzymanie procesu ich słabnięcia i wypadania. Na pierwsze efekty trzeba jednak poczekać, czasem aż dwa miesiące!

Odsysanie tłuszczu-liposukcja

Odsysanie tkanki tłuszczowej jest zabiegiem polegającym na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych okolic ciała . Nie jest sposobem na odchudzanie, daje możliwość modelowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest zmniejszenie masy ciała a zmiana kształtu i proporcji

Kiedy nieinwazyjne metody przestają wystarczać wkraczachirurgia plastyczna, która również ma wiele do zaoferowania. Pierwszym zabiegiem chirurgicznym może stać się odmłodzenie twarzy poprzezplastykę powiek górnych i dolnych, najlepiej równocześnie. Daje to świeżość spojrzenia, oczy nabierają blasku, wyglądają na wypoczęte. Można również wykonaćlipofiling,czyli wypełnienie własną tkanką tłuszczową zapadniętych obszarów twarzy, czy wymodelowanie nią ciała. Jest to wypełnienie naturalne, nie uczula, można wstrzyknąć dużą ilość odwirowanego tłuszczu, przerasta on naczyniami krwionośnymi i utrzymuje skórę, by się nie zapadała.

Innym problemem z jakim mężczyźni zgłaszają się do salonu chirurgii plastycznej, są tzw. męskie piersi.Ginekomastiato przerost gruczołów piersiowych. Ma ona najprawdopodobniej podłoże hormonalne. Dla panów jest to problem wstydliwy, często nawet uniemożliwiający nawiązanie bliższych kontaktów. Na szczęście można mu szybko zaradzić. Zabieg liposukcji lub wycięcie całego gruczołu nie jest specjalnie skomplikowany, nie wymaga długiej rekonwalescencji, a blizny są praktycznie niewidoczne.

Zapraszamy na darmową konsultację!