Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA to największe spotkanie lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Organizowane corocznie, trwające trzy dni wydarzenie stanowi doskonałą okazję do poznania wybitnych naukowców i praktyków z całego świata, pracujących na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. Był to największy tego typu kongres w Europie Środkowej.

Jak zwykle nie mogło zabraknąć załogi Kliniki Wiatroszak w składzie dr Rutkowski, dr Czuwara , dr Kucharski oraz pozostałego personelu Kliniki.

Kongres organizowany został w dniach 6-8 października 2017 w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy współpracy Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej z siedzibą w Paryżu oraz Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny i Chirurgii Laserowej.

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging zyskał rangę jednego z najważniejszych wydarzeń w swojej dziedzinie w Europie i co roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, chirurgią estetyczną, flebologią, dermatologią, medycyną przeciwstarzeniową, ginekologią estetyczną, kosmetologią, medi-spa i ideą dobrostanu psychofizycznego. Kongres gromadzi każdorazowo około 1 300 uczestników oraz stanowi miejsce największej ekspozycji materiałów i sprzętów stosowanych podczas zabiegów medycyny estetycznej, gdzie swoje najnowsze osiągnięcia prezentuje ponad 100 firm z kraju i zza granicy.

Szczegółowy program znajdą Państwo pod adresem http://www.icaam.pl/program