Natrelle więcej, niż tylko implanty piersi

Niektórzy twierdzą, że im bardziej komfortowo czujemy się sami ze sobą tym pewniejsi jesteśmy w stosunku do innych i tak też jesteśmy odbierani. Być może dlatego wiele kobiet decyduje się na implanty, które poprawiają kształt, proporcje i profil piersi. Powiększanie piersi jest obecnie jedną z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych. Bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniego implantu i jego jakość.

Implanty na miarę potrzeb

Każda kobieta jest inna, ma inne marzenia i oczekiwania. Aby zaspokoić indywidualne wymagania pań, stworzono wiele rodzajów implantów. Masz do wyboru różne kształty, rozmiary i materiały. Takie bogactwo możliwości sprawia, na pewno znajdziesz implanty idealne dla swoich potrzeb.

Wybór implantów

Przed wyborem implantów spotkaj się z lekarzem specjalistą, aby  opowiedzieć mu o swoich oczekiwaniach i obawach. Lekarz pomoże Ci wybrać najodpowiedniejszy kształt i materiał wykorzystany do produkcji implantów. Rozwieje także wszystkie twoje wątpliwości dotyczące zabiegu, przeciwwskazań, implantów, procedury przed i po zabiegu.

W naszej salonie proponujemy sprawdzone  implanty  najwyższej jakości, które zadowolą najbardziej wymagające pacjentki:

Natrelle – posiadają bezterminową gwarancję. Gwarancja ta chroni nasze pacjentki na wypadek utraty  spójności powłoki powodującej pęknięcie implantu i konieczności interwencji chirurgicznej. Implanty Natrelle są bezpieczne. ich jakość  udowadaniają pozytywne wyniki testów kontroli. Dzięki nim nasze klientki mają pewność, że wybór tych implantó minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Dodatkowo charakteryzują się unikatową teksturą sprzyjającą przyleganiu do tkanki i pozwalającą utrzymać odpowiednie położenie implantu.

Polytech DiagonGel 4Two Series – obecnie najnowocześniejsze implanty oferowane do zabiegów powiększania i korekcji biustu. Dostępne są zarówno z anatomicznym, jak i okrągłym profilem, oraz okrągłą, bądź owalną podstawą. Napełniane są dwoma rodzajami żelu: z przodu żel jest bardziej jędrny, dający efekt „push – up”. Z tyłu zastosowany jest żel miękki, dający lepsze dopasowanie do klatki piersiowej.

Zapraszamy do naszej salonu. Otoczymy Cię najlepszą możliwą opieką. Pomożemy Ci wybrać implanty najbardziej odpowiadające twoim potrzebom.