Nowy zabieg w Klinice ESTMedica – GeneO+ firmy Pollogen

Nowy zabieg w salonie ESTMedica – GeneO®+ to przełomowa technologia Mikropęcherzyki Energy 3 w 1 firmy Pollogen. Oferuje ona kompletną pielęgnację, rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

Zabieg bankietowy – GeneO+ firmy Pollogen

Wykonywany przy użyciu najnowszych technologii zabieg GeneO+ firmy Pollogen jest zaawansowanym zabiegiem kosmetycznym. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej poprawy kondycji skóry, GenO+ doskonale się do tego nadaje. Efekty jego wykonania zobaczysz od razu. Dlatego nosi nazwę on”zabiegu bankietowego”.

GeneO+ firmy Pollogen – ulubiony zabieg gwiazd

GeneO+™ firmy Pollogen to ulubiony zabieg gwiazd! Jego działanie opiera się na stymulacji naturalnych możliwości organizmu, co skutkuje złuszczeniem zewnętrznej warstwy skóry, jej dotlenieniem oraz jednoczesnym wchłanianiem podstawowych składników rewitalizujących skórę.Jest to „efekt Bohra”. Polega on na natlenieniu obszaru zabiegu.  Dzięki temu składniki odżywcze wchłaniają się nie tylko w trakcie, ale też po zabiegu.

Jak działa GeneO+ firmy Pollogen

GeneO+ firmy Pollogen to swoiste 3 w jednym. Podczas jednego zabiegu twoja skóra otrzymuje aż trzy korzyści:

DOTLENIENIE
W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

ZŁUSZCZANIE
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

WCHŁANIANIE
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie. Są to m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy, oraz retinol.

Dla kogo ten zabieg?

Zabieg ten dedykujemy wszystkim Paniom, które odczuwają pierwsze oznaki starzenia skóry. Doskonale niweluje pierwsze zmarszczki, worki i cienie pod oczami, nawilża przesuszoną skórę. Likwiduje przebarwienia, wiotkość skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej oferty