Kilka słów o nas

Gabinet ESTmedica został założony przed śp. Doktora Marcina Wiatroszaka. Od samego początku działalności stawiamy na nowoczesne, profesjonalne i uczciwe podejście do Pacjenta i jego problemów.

Personel

Profesjonalnie zatrzymujemy czas

Najważniejsze cele jakie przyświecały nie żyjącemu już założycielowi salonu ESTmedica są dla nas nadal drogowskazem. Staramy się pomagać każdemu cieszyć się własnym ciałem, uczymy akceptacji siebie, a jednocześnie staramy się rozwiązywać wiele problemów zarówno o podłożu medycznym jak i psychologicznym.

Podzieliliśmy niniejszą witrynę na dwie strefy dostępu do najważniejszych usług jakie świadczymy. Pierwszy z podziałów dotyczy poszczególnych części ciała człowieka. Znajdziesz tam Zabiegi dotyczące głowy i twarzy, piersi, ciała a także grupę zabiegów drobnych. Ten podział wydał nam się jednak niewystarczający ponieważ niektóre z technik zabiegowych mogą dotyczyć róznych części ciała. Dlatego możesz je przeglądać także pod kątem Usług medycznych, gdzie znajdziesz klasyczny podział na Chirurgię plastyczną, Medycynę estetyczną, Kosmetologię profesjonalną oraz Stomatologię.

Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, którzy dzięki swojej wieloletniej praktyce mogą zagwarantować naszym Pacjentom najlepszą możliwą opiekę. To samo podejście względem zatrudnienia i współpracy odnosi się do kosmetologów. Przywiązujemy także ogromną wagę do personelu niemedycznego i wszystkich pracowników, którzy mają za zadanie wspierać i pomagać naszym pacjentom. W każdym momencie możesz poprosić o pomoc osoby, które tutaj pracują. W miarę możliwości zawsze będą gotowe aby Ci pomóc.

Co mówi nasz personel

Dbamy o Twoje zdrowie

Przyjazdny personel

Jedną z najważniejszych kwestii w dbaniu o zdrowie jest dobry kontakt z Pacjentem. W centrum ESTmedica staramy się zachować możliwie najlepsze relacje z naszymi pacjentami. Słuchamy ich także w odniesieniu do tego co możemy poprawić i robić lepiej w naszych usługach.

Doświadczona kadra medyczna

Aby móc sprostać wymaganiom naszych Pacjentów, do współpracy zapraszamy wyłącznie doświadczony personel medyczny. Skupiamy się na współpracy z lekarzami, którzy stale dbają o swój rozwój i wspołnie stawiamy sobie wysoko poprzeczkę dla naszych usług.

Profesjonalne podejście do pacjenta

Poza działaniami stricte medycznymi, dzielimy się z naszymi Pacjentami wiedza na temat postępowania po zabiegach. Prowadzimy również zamknięte i prestiżowe szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej.