Osocze bogatopłytkowe – komu pomoże?

Osocze bogatopłytkowe – komu pomoże?

Terapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjna, skuteczna metoda redukcji zmarszczek na twarzy. Zabieg inaczej zwany jest wampirzy liftingiem i posiada dobre opinie. To doskonała alternatywa dla tych kobiet, które obawiają się efektu naciągnięcia skóry w przypadku spłycenia zmarszczek z użyciem botoksu. Osocze bogatopłytkowe ma coraz większe grono zwolenników, ze względu na szerokie możliwości zastosowania. Komu pomoże zabieg? Przekonajmy się!

Osocze bogatopłytkowe – dla kogo jest przeznaczone?

Wampirzy lifting cieszącymi się dobrymi opiniami dedykowany jest nie tylko pacjentkom, chcącym pozbyć się zmarszczek, alerównież osobom cierpiącym na uszkodzenie stawów i ścięgien. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to również świetna alternatywa dla osób, posiadających nadwrażliwość na toksynę botulinową.

Dzięki zabiegowi z użyciem osocza bogatopłytkowego możliwe jest spłycenie zmarszczek w miejscach takich, jak okolice oczu i czoła, policzków, nosa oraz ust. Dodatkowo, zabieg pozwala na redukcję zmarszczek w obrębie szyi, dekoltu oraz dłoni. Dla panów osocze bogatopłytkowe sprawdzi się doskonale jako zabieg redukujący oznaki łysienia. Terapia pozwala na pobudzenie procesu wzrostu włosów oraz sprzyja ich zagęszczeniu.

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się również w celach leczniczych, profilaktycznych i pielęgnacyjnych. Do najważniejszych wskazań tego typu zalicza się:

  • Skórę wymagającą regeneracji – szarą, zmęczoną, odwodnioną, o nierównym kolorycie. Ostrzykiwanie osoczem pozwala zredukować przebarwienia, a także przywrócić skórze witalność i optymalny poziom nawilżenia.
  • Rewitalizacja po zabiegach medycyny estetycznej – osocze bogatopłytkowe przyspiesza gojenie się ran oraz regenerację naskórka.
  • Łysienie i nadmierne wypadanie włosów – czynniki wzrostu zawarte w osoczu działają stymulująco na cebulki włosowe.

Do innych wskazań należy również trądzik młodzieńczy, różowaty, skóra naczyniowa, rozstępy i blizny.

Efekty zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego

W przypadku zabiegów z wykorzystaniem preparatu możemy liczyć na wygładzenie, rewitalizację skóry, ujednolicenie kolorytu, poprawę napięcia oraz elastyczności. Ponadto, zabieg skutecznie koryguje ukrwienie skóry, a także przyspiesza proces gojenia. Najlepszymi opiniami wampirzy lifting cieszy się, gdy przeprowadza się go w seriach po miesiącu i po trzech, a następnie przypominający po roku lub dłużej.

Osocze bogatopłytkowe – podsumowanie

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to zabieg, który pozwala na skuteczną, naturalną oraz bezpieczną regenerację skóry. Dotychczas nie wykazano żadnych niepożądanych skutków związanych z zastosowaniem zabiegu, wyłączając jednak te, które odnoszą się do samego nakłuwania skóry.