Polityka prywatności

Klauzula Ochrony Prywatności

Witamy na stronie Kliniki ESTMEDICA! Właścicielem i operatorem strony jest ESTMEDICA SP. Z O.O. (NIP 8992792591 / REGON 364736070 / KRS 0000623720) z siedzibą we Wrocławiu, ul. Róży Wiatrów 10, 53-023 Wrocław zwana dalej ESTMEDICA

ESTMEDICA respektuje prawo do ochrony danych osobowych swoich klientów oraz gości odwiedzających tę stronę. Opisana tutaj Klauzula Ochrony Prywatności określa kim jesteśmy, jakie rodzaje danych zbieramy i przechowujemy oraz w jaki sposób możemy je wykorzystać. Klauzula zawiera też informacje o sposobie skontaktowania się z nami na wypadek pojawienia się pytań lub obaw związanych z posiadanymi przez nas informacjami o charakterze osobistym.

Kim jesteśmy?

Ta strona internetowa jest prowadzona przez ESTMEDICA. W dostarczanie Państwu usług i informacji mogą być też zaangażowane inne osoby i firmy wyszczególnione na tej stronie.

Jakie informacje gromadzimy i jak je wykorzystujemy?

Dane personalne, jakie zbieramy, pochodzą jedynie od Ciebie. Gromadzone informacje obejmują zazwyczaj nazwisko, adres, wiek, płeć oraz poglądy, które możesz wyrazić w kwestionariuszach, o wypełnienie których może możemy poprosić. Możemy również zbierać szczegółowe informacje o Twoich preferencjach w czasie odwiedzania strony (Pliki Cookies). Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane do zapewnienia Ci aktualnych biuletynów i informacji o naszych towarach oraz usługach, z czego, mamy nadzieję, będziesz zadowolony. Prosimy zauważyć, że w każdej chwili możesz zrezygnować z oferowanych przez nas usług.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zechcesz uzupełnić swoje dane osobowe, które aktualnie przechowujemy, lub gdy nie wyrażasz zgody na dalsze otrzymywanie naszych biuletynów informacyjnych, prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez wysłanie wiadomości E-mail na adres marketing@estmedica.pl Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić każdą prośbę.

Dostęp do danych osobowych

Zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych masz prawo wiedzieć, jakie informacje na Twój temat przechowuje określona organizacja i w jaki sposób są one przetwarzane. Jeśli chcesz sprawdzić treść swoich danych osobowych, które przechowujemy, prosimy wysłać wiadomość e–mail na adres marketing@estmedica.pl