Przyszykuj skórę na świąteczne imprezy

Święta, spotkania rodzinne, Sylwester, to czas kiedy chcemy wyglądać młodo, promiennie i  olśniewająco, bez oznak zmęczenia i zmarszczek. Już teraz skorzystaj  z pakietu bezinwazyjnych, bezpiecznych, szybkich i skutecznych zabiegów mezoterapii igłowej na skórę, by wyglądała świeżo i promiennie w ten świąteczny czas.

Mazoterapia na twoją skórę

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym przy rozmaitych problemach skórnych. Pobudza i  rewitalizuje zmęczoną skórę,  zapewnia jej odżywienie i regenerację. Najczęściej wykorzystywany jest przy zmaganiach z celullitem, rozstępami, oraz w terapii przeciwzmarszczkowej. Wspomaga leczenie trądziku, oraz wypadania włosów.

Aby podczas świąteczno-sylwestrowych spotkań wyglądać świeżo i promiennie, potrzebujesz nieco czasu. Dlatego o mezoterapii pomyśl już dziś. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii kilku zabiegów w odstępie 10-14 dni.

Zabieg mezoterapii polega na wstrzykiwaniu w miejsca potrzebujące pomocy, odpowiednich substancji leczniczych. Do iniekcji używa się bardzo cienkich igieł, przez co zabieg jest niemal bezbolesny i całkowicie bezpieczny.

W naszej salonie używamy preparatów najwyższej jakości, między innymi:

  • RevitaCare – ekskluzywne połączenie kwasu hialuronowego i multiwitamin. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy minimalizację drobnych zmarszczek, intensywne nawilżenie, spektakularny blask i promienistość, oraz spowolnienie procesu starzenia skóry.
  • CytoCare 532 – połączenie kwasu hialuronowego nieusieciowanego o dużym stężeniu, z witaminami i aminokwasami. Odnajduje swoje zastosowanie w spłycaniu głębokich zmarszczek, intensywnej regeneracji skóry, odżywieniu skóry i głębokim nawodnieniu. Widoczne rezultaty to promienna, prawidłowo odżywiona i elastyczna skóra.
  • StretchCare – to produkt, zawierający kwas hialuronowy, pierwiastki śladowe Cu i Zn, DMAE i witaminę B5. Po zastosowaniu preparatu skóra staje się lepiej napięta, wzmocniona i widocznie gładsza. Owal twarzy staje się idealnie wyrzeźbiony i wyrazisty. Zawartość DMAE wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe co daje efekt liftingu „bez skalpela”.

Nie czekaj do ostatniej chwili. Daj swojej skórze to co najlepsze, a ona odwdzięczy Ci się młodym, olśniewającym wyglądem nie tylko od święta.