Radiesse – Innowacyjny wypełniacz objętości skóry

Radiesse – Innowacyjny wypełniacz objętości skóry

Radiesse, to innowacyjny wypełniacz zmarszczek, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę , jednak bez nadmiernego dodawania objętości.

1_medium

Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad rok, a u wielu pacjentów dłużej. Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Jak działa wypełniacz Radiesse

2_medium

Dzięki specjalnemu nośnikowi żelowemu uzyskujemy natychmiastowy efekt wypełnienia, który zobaczysz tuż po zabiegu. Z czasem (około 4 miesiące) wypełniacz zostanie pochłonięty przez makrofagi i zniknie, a jego miejsce zajmie nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach 'rusztowanie’ i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu twoja skóra naturalnie się odmłodzi, stanie się grubsza i bardziej elastyczna.

Kiedy stosujemy wypełniacz

3_medium

Radiesse stosujemy do wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowo-wargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych, oraz do poprawy kształtu i konturu twarzy, w tym także nosa. Radiesse używamy również do odmładzania grzbietowej powierzchni rąk, bowiem dłonie podobnie jak twarz zdradzają upływ czasu. Na ich zewnętrznej stronie coraz wyraźniej odznaczają się naczynia i kości. Utraconą objętość możesz odzyskać właśnie dzięki zabiegowi z Radiesse.

Decydując się na zabieg, nie musisz wykonywać testów antyalergicznych. Preparat nie zawiera bowiem składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse jest w 100% biokompatybilny tzn. wchłania się w skórę  sposób naturalny. Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg. Jednakże po 3-4 miesiącach zalecamy konsultację lekarską, podczas której lekarz dokona oceny i w razie potrzeby wykona zabieg uzupełniający. Pacjenci z reguły zaraz po wypełnieniu wracają do pełnej aktywności. Możliwe objawy niepożądane takie jak obrzęk, ból, zasinienia, czy zaczerwienienie ustępują zwykle po 2-3 dniach.

4_large

Bezpieczeństwo i skuteczność Radiesse zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.

5_large
8_large
6_large
7_large