Rusza specjalistyczny program wymiany implantów silikonowych

Rusza specjalistyczny program wymiany implantów silikonowych

Szanowne Panie już w kwietniu uruchamiamy specjalny program wymiany implantów! Program ten gwarantuje wymianę implantów bez ponoszenia dodatkowych opłat za wyjęcie starego implantu i przygotowanie pod nowy. Zakwalifikowanie się do programu daje również możliwość skorzystania z pakietu darmowych badań przedoperacyjnych (badania krwi oraz USG piersi) oraz po operacji serię specjalistycznych drenaży limfatycznych. Łącznie program pozwala zaoszczędzić ponad 3000zł.

powiekszaniepiersi_box_mediumJakie metody wcześniejszego powiększenia piersi obejmuje Program?

Program wymiany implantów piersiowych obejmuje wszystkie metody, którymi piersi mogły zostać powiększone:

  • Powiększanie własnym tłuszczem (Lipofilling)
  • Powiększanie kwasem hialuronowym (Macrolane).
  • Powiększanie implantami wszystkich innych marek (w tym również renomowanych – Mentor, Silimed)

Jakie mogą być wskazania do wymiany implantów?

Program wymiany implantów piersiowych obejmuje wskazania medyczne (np. stwardnienie, bolesność, zniekształcenie piersi po wprowadzeniu innych protez) ale również wskazania estetyczne (np. potrzeba wymiany implantu na większy lub o innym profilu).

Z kolei niektóre Implanty piersiowe (np. francuskie PIP), powinny zostać jak najszybciej usunięte, nawet jeżeli nic się nie dzieje, ponieważ w dłuższym okresie czasu mogą stanowić zagrożenie dla organizmu.

Jakie implanty będą wprowadzone do piersi?

Docelowo piersi będą powiększone protezami piersiowymi Natrelle (dawniej McGhan) firmy Allergan. Obecnie są to implanty uznane za najlepsze i najbezpieczniejsze na świecie. Zdaniem wielu chirurgów nie ma już lepszych implantów.

Czy implanty NATRELLE są rzeczywiście najlepsze?

Poza satysfakcjonującymi wynikami estetycznymi, jakie implanty Natrelle™ dają kobietom, „jakość” oznacza, ze każdy implant łączy w sobie nowatorską technologię wytwarzania, opatentowane produkty i gwarancję. Pacjentki i chirurdzy mogą w jednakowym stopniu polegać na długotrwałym bezpieczeństwie oferowanym przez wiodące technologie implantów piersi Kolekcji Natrelle™  oraz szerokim zakresie kontroli produkcji i zapewnienia jakości. Podczas gdy implanty piersi są bezpiecznie stosowane od wczesnych lat 60. XX wieku, w implantach z kolekcji Natrelle™  po raz pierwszy zastosowano bezpieczniejszy i bardziej zaawansowany kohezyjny żel silikonowy.  W przeciwieństwie do tradycyjnego silikonu, kohezyjny żel silikonowy nie rozlewa się, ani nie traci kształtu w przypadku mało prawdopodobnego rozerwania powłoki implantu.  Kohezyjny żel silikonowy posiada gęstą, galaretowatą konsystencję, co oznacza, że żel pozostaje na swoim miejscu! Wszystkie implanty Natrelle™  posiadają zwartą konsystencję. Oznacza to, że implanty piersi firmy Allergan oferują odpowiedni wygląd oraz trwałe bezpieczeństwo, a silikon jest naturalny w dotyku.

123

Co to jest Technologia Przegród INTRASHIEL™ oraz Unikalny Projekt Powłoki ?

Poza kohezyjnym żelem silikonowym, implanty piersi z Kolekcji Natrelle™ oferują dodatkową warstwę zabezpieczającą, dla zwiększonego poczucia bezpieczeństwa. Opatentowana przez firmę Allergan Technologia Przegród INTRASHIEL™ jest dodatkową warstwą odgradzającą, zaprojektowaną aby zminimalizować dyfuzję żelu silikonowego. Unikalny projekt powłoki składa się z kilku elastomerowych warstw silikonu o wysokich parametrach zapewniających lepszą ciągłość powłoki.

Co to jest Tekstura BIOCELL™ ?

Powierzchnia implantu może być zarówno gładka lub posiadać teksturę BIOCELL™. Asortyment teksturowanych implantów piersi z Kolekcji Natrelle™ posiada unikatową, opatentowaną strukturę powierzchni znaną pod nazwą BIOCELL™. Technologia BIOCELL™ daje lepszą przyczepność tkanki, co pomaga utrzymać właściwą pozycję implantu w piersi. Dane kliniczne sugerują również, że tekstura BIOCELL™ firmy ALLERGAN w zasadzie skutecznie ogranicza częstość działań niepożądanych takich, jak rotacja implantu i obkurczanie się torebki.  Bez względu na wybór fakturowanych czy gładkich implantów, nie odczujesz różnicy w teksturze powierzchni, ponieważ implant jest przykryty Twoją własną tkanką.

 A co z gwarancją?

Aby uspokoić klientki, wszystkie implanty firmy Allergan objęte są dożywotnią gwarancją. Wymianie podlega każdy implant który utraci swą ciągłość skutkującą rozerwaniem lub jakąkolwiek inną wadę wyrobu. W przypadku wystąpienia wady koszty reoparacji pokrywa producent, a w ciągu pierwszych 10 lat dodatkowo wypłaca odszkodowanie w wysokości 1000 Euro.

Szczegółowe informacje dotyczące programu uzyskacie Państwo dzwoniąc do Kliniki Wiatroszak  pod nr tel: 600-100-183 i 71-790-50-50 lub mailowo: info@gabinetwiatroszak.pl