„Spotkanie z MODĄ I URODĄ” w Klinice Wiatroszak

„Spotkanie z MODĄ I URODĄ” w Klinice Wiatroszak

15 grudnia w naszej Klinice odbył się kolejny event z cyklu 'Spotkania z MODĄ I URODĄ’. 

Po powitaniu zaproszonych gości, dr Marcin Wiatroszak omówił pojawiające się nowe trendy w chirurgii kosmetycznej i medycynie przeciwstarzeniowej, prelekcja  wzbudziła ogromne zainteresowanie przybyłych Pań. W drugiej części spotkania Panie mogły obejrzeć pokaz mody młodego i utalentowanego projektanta mody Sebastiana Szrajbera. Modelki zaprezentowały się wspaniale.

Partnerzy Kliniki wystąpili z niezwykle interesującymi wykładami dotyczącym nowości z zakresu kosmetologii, laseroterapii, radiofrekwencji. Natomiast dyrektor Banku Zachodniego WBK, dowcipnie przedstawił podczas tego wieczoru innowacyjną prelekcję na temat inwestowania i połączenia biznesu z modą i urodą.

Punktem kulminacyjnym wieczoru był zabieg przeprowadzony przez dr Marcina Wiatroszaka, który Panie mogły obejrzeć na żywo. Każda z zaproszonych osób otrzymała torbę z cennymi upominkami, nie tylko pod choinkę;)

Cykl 'Spotkania z MODĄ I URODĄ’ stał się już tradycją w Klinice dr Marcina Wiatroszaka. Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom za pomoc w ich organizacji. Zapraszamy do naszej galerii, aby obejrzeć całą fotorelację z spotkania z MODĄ I URODĄ.

IMG_9802-Kopiowanie_small IMG_9811-Kopiowanie_small IMG_9817-Kopiowanie_small

 

 

 

 

 

IMG_9844-Kopiowanie_medium IMG_9850-Kopiowanie_medium IMG_9869-Kopiowanie_medium