W naszej salonie stosujemy tylko najlepsze preparaty

W naszej salonie stosujemy tylko najlepsze preparaty

Jakiej salonie medycyny estetycznej zaufać? Jest tak duży wybór. Każda kusi najnowocześniejszymi metodami połączonymi z najniższymi cenami. Zastanawiasz, się jakimi kryteriami powinnaś kierować się podejmując decyzję o wyborze salonu.

Na co zwrócić uwagę przyglądając się salonie

Podstawowym kryterium powinno być zaufanie, jakie w Tobie wzbudza dana gabinet. Dlatego warto, przyjrzeć się danej salonie, zanim dokonamy wyboru. Oczywiście pierwszym źródłem, które na pewno przyjdzie Ci do głowy, jest internet i bardzo słusznie, choć warto poczytać opinie na kilku stronach i mieć na uwadze, że w internecie można napisać wszystko i pod każdym nazwiskiem. Nie jest on więc do końca wiarygodny.

Jak jeszcze w takim razie, możesz znaleźć odpowiednią dla siebie klinikę? Bardzo prosto. Starymi metodami. Porozmawiaj ze znajomymi. Na pewno jeśli sami nie korzystali z tego typu usług, znają kogoś, kto korzystał i może Ci polecić wiarygodną klinikę i zaufanego, doświadczonego lekarza.

Jeśli już zrobiłaś wstępne rozeznanie, udaj się po prostu do wybranej salonu. Wypytaj o lekarzy, stosowane metody i preparaty. Poproś o ulotki, poczytaj w domu na temat usłyszanych metod, czy nadal się je stosuje, czy są już raczej przeszłością i nie stosuje się ich w szanujących się gabinetch medycyny estetycznej.

Ważne jest też pierwsze wrażenie, jakie robi na Tobie dane miejsce. Czy budzi twoje zaufanie, czy jest nowoczesne, a jednocześnie przyjazne.

Zapraszamy do wizyty w naszej salonie

Mamy nadzieję, że nasza Gabinet, będzie właśnie taka w twoich oczach. Dokładamy wszelkich starań, by używany w naszej salonie sprzęt był najwyższej klasy, a stosowane preparaty najwyższej jakości. Wspomnijmy chociażby te stosowane do zabiegów najbardziej popularnych, jak:

  • toksyna botulinowa w preparatach:Azzalure  i  Botox
  • stymulatory kolagenuSculptra, Ellanse, Radiesse
  • kwas hialuronowy pod postacią preparatów:
  • Restylane (np. Restylane Lidocaine, Perlane), Emervel (np. Deep, Volume), Perfectha (Derm, Deep, Sub-Skin), Juvederm (np.Voluma, Volbella, Ultra Smile), Princess (Volume)

Nasz personel stale się kształci uczestnicząc w kursach, sympozjach i konferencjach, podejmując dodatkowe studia. Wszystko po to, by zaoferować Ci najwyższą jakość usług i całkowite bezpieczeństwo.

Serdecznie zapraszamy do nas. Przyjdź, poznaj nas i przekonaj się, że warto nam zaufać.