Szkolenie Masterclass Academy z nowej technologii Vycross

Szkolenie Masterclass Academy z nowej technologii Vycross

W ubiegłym tygodniu w Klinice Wiatroszak odbyło się szkolenie dla lekarzy medycyny estetycznej MASTERCLASS ACADEMY FOR EXCELLENCE firmy Allergan. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział kilkunastu lekarzy medycyny estetycznej, a wśród nich lekarze naszej Kliniki dr Jacek Kłak i dr Michał Rutkowski. Spotkanie poświęcone było nowym produktom z serii Juvederm.

copyrighter.php_mediumWypełniacze na bazie kwasu hialuronowego z linii Juvederm znane są naszym pacjentom od dawna. Pacjenci Kliniki Wiatroszak cenią produkty Juvederm przede wszystkim za strukturę kwasu hialuronowego. Jest on niezwykle delikatny i doskonale dopasowuje się do tkanek. Produkty te stanowią homogenną substancje obniżając prawdopodobieństwo grudkowania i nienaturalnych efektów pozabiegowych.

22.02.2015 w Klinice Wiatroszak odbyły się warsztaty poświęcone nowej technologii sieciowania kwasu hialuronowego Vycross. Cząsteczki kwasu hialuronowego nowych produktów Juvederm VOLBELLA, VOLIFT oraz VOLUMA charakteryzują się znacznie większą koherencją materiału. Silne wiązania cząsteczek żelu sprawiają, że efekty wypełnień znacząco dłużej utrzymują się w tkankach w niezmienionej formie.  Kwas hialuronowy, dzięki dodatkowym wiązaniom między cząsteczkami w mniejszym stopniu wiąże wodę, zmniejszając w ten sposób prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po iniekcjach, a efekty zabiegów stają się jeszcze bardziej przewidywalne.

Juvederm Voluma  to najgęstszy  z wypełniaczy nowej generacji, został opracowany specjalnie do zabiegów modelowania kształtu twarzy, aby przywrócić utraconą objętość, szczególnie w okolicy policzków, skroni, czy kąta żuchwy. Z całej trójki, ma najsilniejszy efekt liftingu i najdłuższy okres utrzymywania się efektów wypełnień.

Juvederm Volift  jest idealnym produktem do wypełniania, wygładzania i odmładzania obszarów takich jak fałd nosowo-wargowych czy okolica ust. Działa prawie dwa razy dłużej niż konwencjonalne wypełniacze hialuronowe.

Juvederm Volbella jest idealny do leczenia przesuszonych ust i konturowania czerwieni wargowej. Kwas hialuronowy Volbella jest tak miękki i plastyczny, że idealnie nadaje się do nadawania blasku i świeżości ustom ,jednocześnie bez nadmiernego efektu powiększania.

DSC_0107_medium DSC_0110_medium DSC_0111_medium DSC_0113_medium DSC_0114_medium DSC_0119_medium